R2S - Research to Sale

Seznam aukcí

Na této stránce naleznete seznam právě probíhajících aukcí s jejich nejzákladnějšími parametry. Pro více detailů klikněte na název aukce. Seznam je možné třídit podle několika kritérií - pro změnu setřídění, klikněte u vybraného sloupce v záhlaví tabulky na znak ^. Můžete také využít vyhledávací filtr. Do něj zadejte libovolný výraz s minimální délkou tři znaky. Systém vyhledá podle názvu aukce a klíčových slov všechny odpovídající záznamy.

Zadejte hledaný výraz:
Fotka
Číslo přihlášky / zápisu
Odkaz v tomto sloupci Vás přesune do rešeršní databáze patentů a užitných vzorů Úřadu průmyslového vlastnictví.
Číslo přihl.
Název ^
Typ aukce
Písmeno A značí anglický typ aukce, písmeno H značí holandský typ aukce (klesající cena). Bližší informace najdete ve Všeobecných podmínkách aukce, či v Pravidlech aukce.
Typ aukce ^
Aktuální cena
Aktuální cena vygenerovaná systémem internetové aukce MIREDA jako částku vyšší než je druhá nejvyšší tajná nabídka právě o minimální navýšení. Druhá (spodní) částka označuje, za jakou cenu je možné produkt VaV okamžitě zakoupit vyžitím služby „Kup teď“. Bližší informace najdete ve Všeobecných podmínkách aukce, či v Pravidlech aukce.
Cena ^
Počet zájemců
Udává počet registrovaných členů, kteří mají aukci ve svém portfoliu.
Zájemci
Počet zobrazení aukce
Udává počet zobrazení detailu aukce registrovanými i neregistrovanými uživateli.
Zobrazeno ^
Vloženo ^
Zařízení na měření nasákavosti textilních materiálů, zejména lan 20964Zařízení na měření nasákavosti textilních materiálů, zejména lanA100 000,-074515.9.2011
Nátěrová hmota obsahující plniva pro zlepšení oděruvzdornosti a pružnosti 21623Nátěrová hmota obsahující plniva pro zlepšení oděruvzdornosti a pružnostiA500 000,-086115.9.2011
Pravidla aukce MIREDA | Všeobecné podmínky |

Copyright © 2017 ResearchToSale All rights reserved